Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 19, 2019

Гілларі Клінтон оголосила з ким буде у парі

Автор:

|

Липень 23, 2016

|

Рубрика:

Гілларі Клінтон оголосила з ким буде у парі

Klinton__4

Про це стало відомо 23 липня. Отож, кандидатом на пост віце-президента від Демократичної партії Гілларі Клінтон назвала сенатора від штату Вірджинія Тімоті Кейна.

Правда, наразі передвиборчі титули щодо обох політиків слід вживати після слів «найбільш імовірний». Адже все це повинно ще пройти через процедуру затвердження партійним форумом. Чекати залишилося недовго. З’їзд Демократичної партії розпочнеться у Філадельфії наступного понеділка. На ньому й будуть офіційно висунуті кандидати на посади президента і віце-президента США на майбутніх виборах.

58-річний Тімоті Кейн має репутацію центриста. Він відомий підтримкою угод про вільну торгівлю та негативним ставленням до абортів. На виборах 2008 року розглядався як можливий віце-президент в парі з Бараком Обамою. До обрання в сенат працював на посаді губернатора рідного штату. До слова, Вірджинія є одним з тих штатів, де політичні симпатії громадян діляться між різними таборами ледь не навпіл. Тому на виборах тут очікується напружене суперництво між демократами і республіканцями. Перш ніж зупинити свій вибір, Гілларі Клінтон вела переговори з сенаторами від Массачусетсу і Нью-Джерсі Елізабет Уоррен і Корі Букером, яких вважають більш лівими, ніж Тімоті Кейн.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...