Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Гібридна війна і корумповане болото

Автор:

|

Квітень 02, 2016

|

Рубрика:

Гібридна війна і корумповане болото

MICT_n__16-04-02__07_розгромна стаття

Президент України Петро Порошенко вельми несхвально висловився про публікацію, яка вийшла в газеті The New York Times саме під час його візиту до США: «Мені відома ця стаття. Я хотів би це чітко прокоментувати. На сьогоднішній день проти України ведеться гібридна війна. В тому числі і через механізми поширення інформації, яка дискредитує українську державу». Сказано справді дуже чітко. Настільки, що одне з найбільш авторитених у світі видань звинувачено ледь чи не у співпраці з кремлівськими «яструбами».

Що ж, за неписаними законами преси, в таких випадках слід надати слово обом сторонам. Отож, стаття в The New York Times називалася «Непохитна корупція України». Поміж іншого у ній містився докір Петру Порошенку за відсутність належної протидії.

Зокрема, газета наголосила, що Міжнародний валютний фонд і країни-донори, в тому числі Сполучені Штати, не можуть продовжувати «кидати лопатою» гроші в корумповане болото, якщо уряд не почне формування демократичного правління, чого українці вимагали під час Майдану.

Залишається запитати, що більше дискредитує Україну – іноземна преса чи вітчизняна корупція?

About Author

news

  • alex34

    Совсем из ума выжил…
    Или он думал, что своими тупыми речами с придыханием он будет полжизни америкосам голову морочить… Они на таких недопрезидентах зубы съели… Видать решили, что пора пэтсюню в унитаз спускать… Поднадоел уже им этот стеснительный воришка