Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Георгіївська стрічка вже поза законом

Автор:

|

Травень 16, 2017

|

Рубрика:

Георгіївська стрічка вже поза законом

Так і хочеться сказати: «Нарешті!». Бо справа не у самій смужці тканини. Символи самі по собі важливості не мають. Головним є те, що вони символізують. Ця стрічка була орденською у царській Росії, служила білогвардійцям, входила до символіки «власівців» – російських колаборантів, що служили нацистам, далі після усього цього несподівано з’явилася на радянських військових нагородах і навіть отримала титул «гвардійської». Нічого нема привабливого у цій історії. А нинішня сторінка взагалі викликає огиду. Символ протистояння, агресії, війни, убивств.

І ось у вівторок, 16 травня, Верховна Рада прийняла закон про заборону виготовлення й пропаганди георгіївської стрічки в Україні. Ним передбачено покарання за публічне використання, демонстрацію або носіння георгіївської стрічки у вигляді штрафу або адміністративного арешту на строк до 15 діб.

У Росії вже відреагували на таке рішення. Правда, віце-спікер Держдуми Ірина Ярова висловилася доволі плутано, згадавши для чогось і Нюрнберзький трибунал, і європейську безпеку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...