Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Генпрокуратура побачила ще одну державну зраду

Автор:

|

Червень 08, 2018

|

Рубрика:

Генпрокуратура побачила ще одну державну зраду

Речниця генерального прокурора Лариса Сарган у п’ятницю, 8 червня, повідомила у мережі Facebook, що відкрито провадження щодо народного депутата України Євгена Мураєва. Причому, одразу за двома статтями – державна зрада і умисно неправдиве повідомлення про вчинення злочину.

Напередодні позафракційний депутат Євген Мураєв в ефірі телеканалу «112.Україна» дослівно заявив про ув’язненого у Росії українського режисера Олега Сенцова: «з точки зору того, що людина готувала підпали та вибухи, для однієї частини населення він є терористом, для націоналістичної частини він є героєм» (цитовано за інтернет-виданням «Українська правда»). Парламентські фракції Блоку Петра Порошнка і «Народного фронту» звернулись до Служби безпеки України (СБУ) з вимогою порушити проти Євгена Мураєва кримінальну справу за статтею «державна зрада».

Нагадаємо, що Олег Сенцов у 2015 році незаконно засуджений у Росії до 20 років колонії суворого режиму за сфабрикованими звинуваченням у плануванні терактів в анексованому Криму. 26 днів тому він оголосив голодування з вимогою звільнити політв’язнів із російських тюрем. Правозахисники, діячі культури і мистецтва світу, політики з багатьох країн вимагають від Росії звільнити Олега Сенцова. За логікою пана Мураєва, усі вони належать до «націоналістичної частини».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply