Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Генеральний прокурор отримав facebook-удар

Автор:

|

Березень 17, 2017

|

Рубрика:

Генеральний прокурор отримав facebook-удар

Таке навіть важко собі було уявити – опонент хай і словесно, але боляче влупив Юрія Луценка. Та ще й на його полі – в улюбленій паном прокурором соціальній мережі. А розгорталися події так.

17н березня, десь по обіді, на facebook-сторінці Юрія Віталійовича з’явилося ось таке повідомлення: «Лондон перестає бути «тихою гаванню» для високопоставлених втікачів. В результаті злагодженої взаємодії Генпрокуратури з британськими колегами 15 березня в рамках екстрадиційного процесу в Лондоні був взятий під арешт ще один «герой» України – екс-керівник «Укрспецекспорту» Сергій Бондарчук».

От тільки, вочевидь, не вартувало у кінці хвалитися: «Мій візит в Лондон у листопаді 2016 р. не був марним». Бо Сергій Бондарчук теж має сторінку в мережі Facebook. І не минуло й години, як він нею скористався: «Юрію Вітальовичу, вибачте що вітаю Вас простою водою, просто я не вживаю міцних алкогольних напоїв, зараз у нас у тюрьмі час обіду. Мабуть, Ви також вже міцно поснідали та пообідали, але на всяк випадок і Вам смачного!» Про тюрму мабуть, то така у пана Бондарчука іронія. Бо до тексту додано світлину, де він у якомусь ресторані та ще й із свіжою (за 17 березня!) газетою в руках.

Нагадаємо, що Сергій Бондарчук – колишній народний депутат, входив до керівництва партії «Наша Україна», указом Віктора Ющенка йому присвоєно звання «Героя України». У 2005 – 2010 роках – генеральний директор Державної компанії з імпорту й експорту продукції і послуг військового та спеціального призначення «Укрспецекспорт». Був звинувачений у розкраданні державного майна на суму $7,5 мільйона. З червня 2015 року перебуває у розшуку Інтерполу. Торік у травні повідомив, що попросив у Лондоні політичного притулок.

About Author

news

  • юрист

    Вот теперь интересно – а чем все-таки Луцик занимался в Лондоне… ну чем он в свое время занимался в Германии все знают!!!

Loading...