Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

«Газпрому» пояснили європейські правила

Автор:

|

Вересень 13, 2018

|

Рубрика:

«Газпрому» пояснили європейські правила

Головний комерційний директор компанії «Нафтогаз України» Юрій Вітренко у четвер, 13 вересня, написав у мережі Facebook: «Тристоронні консультації щодо транзиту газу після 2019 року провели. Чітко пояснили російській стороні європейські правила і ще раз підтвердили, що Україна наполягає на їхньому повному застосуванні».

Юрій Вітренко також повідомив, що Апеляційний суд у Швеції розглянув аргументи «Нафтогазу» й відмінив своє рішення про тимчасове призупинення примусового виконання у Швеції рішення арбітражу, за яким «Газпром» повинен сплатити вже понад $2,6 млрд.

Як відомо, Стокгольмський арбітраж присудив виплату російським «Газпромом» українському «Нафтогазу» штрафу в розмірі $4,7 млрд. За підсумками двох арбітражних спорів між компаніями на постачання і транзит газу «Газпром» зобов’язано виплатити $2,56 млрд. На цю суму вже почали нараховуватися відсотки. Але 13 червня Апеляційний суд округу Свеа задовольнив клопотання російського газового монополіста і призупинив виконання рішення Стокгольмського арбітражу. «Нафтотаз» своєю чергою успішно оскаржив це призупинення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply