Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Газовий переполох в окупованому Криму

Автор:

|

Вересень 05, 2018

|

Рубрика:

Газовий переполох в окупованому Криму

Інформація, що надходить від ранку середи, 5 вересня, свідчить, що ситуація на півночі анексованого українського півострова незрівнянно серйозніша, ніж здавалося ще донедавна. Окупаційна влада вдається до таких заходів, що впору говорити про екологічну катастрофу.

Нагадаємо, що у ніч з 23 на 24 серпня на заводі «Кримський титан» у місті Армянську стався викид в атмосферу речовини невідомого походження. Місцеві мешканці почали скаржитися на погане самопочуття, з’явився жовтуватий наліт на парканах, будівлях, деревах, з яких вже навіть опадає листя.

Інтернет-видання «Deutsche Welle» зосереджує увагу читачів на учорашніх розпорядженнях очільника російської адміністрації Криму Сергія Аксьонова. Усі школи і дитячі садки Армянська будуть закриті на два тижні. Дітей шкільного та дошкільного віку разом з мамами безкоштовно поселять у кримські санаторії. Наразі на два тижні припинено виробництво на титановому заводі, а персоналу пообіцяли місячну зарплатню «у повному обсязі».

За офіційними повідомленнями, йдеться про викид сірчистого ангідриду. Це безбарвний токсичний газ з різким запахом. Його вплив вже відчули українські прикордонники, що несуть службу на адміністративній межі з окупованим Кримом. Вони скаржаться на нудоту, першіння в роті, біль голови. В усіх випадках постраждалим невідкладно надається медична допомога.

Світлина: мешканці Армянська.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply