Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Гасло «Слава Україні!» на футболках збірної

Автор:

|

Вересень 05, 2018

|

Рубрика:

Гасло «Слава Україні!» на футболках збірної

У середу, 5 вересня, на сайті Федерації футболу України (ФФУ) оприлюднене повідомлення, що наша національна збірна візьме участь у першому розіграші Ліги націй у новій формі. І на всіх футболках тепер нанесено напис «Слава Україні!».

«Дуже важливо, щоб головне гасло й сенс життя багатьох поколінь наших співвітчизників, справжніх героїв України, стало офіційним оберегом і нашої національної збірної з футболу! Воно має надати енергії й сили нашим гравцям у дебюті в Лізі націй!», – наголосив з цього приводу президент ФФУ Андрій Павелко.

Напередодні після відкритого тренування синьо-жовтих відбулася презентація нової ігрової форми національної команди. Зрозуміло, що наше нововведення вже з роздратуванням прокоментували у Москві. Член виконавчого комітету Російського футбольного союзу Ігор Лебедєв заявив, що комітет етики УЄФА або ФІФА повинен розглянути напис «Слава Україні!» на футболках. Нагадаємо, що це гасло вигукнув на камеру гравець збірної Хорватії Домагой Віда саме після перемоги над командою Росії на недавньому чемпіонаті світу.

До слова, у ФФУ повідомили, що напис «Слава Україні!» погоджено з Союзом європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

Світлина: президент ФФУ Андрій Павелко демонструє нову футболку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply