Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Хай спробують довести ці абсурдні звинувачення!

Автор:

|

Жовтень 08, 2016

|

Рубрика:

Хай спробують довести ці абсурдні звинувачення!

05_1008-1

Світовий конгрес українців закликав міжнародну спільноту посприяти у звільненні утримуваних Росією журналістів Романа Сущенка і Миколи Семени, а також інших незаконно заарештованих громадян України. Про це 8 жовтня повідомив сайт «Радіо Свобода». У заяві голови організації Євгена Чолія ці арешти названі політично вмотивованими, а також черговими прикладами грубого порушення російськими владними структурами фундаментальних прав і свобод людини, зокрема свободи слова.

Того ж дня Національне інформаційне агентство «Укрінформ» опублікувало оглядову статтю про події та обставини, пов’язані з арештом їхнього штатного журналіста. Роман Сущенко, який працює власним кореспондентом «Укрінформу» у Франції, взяв короткочасну відпустку і прилетів до родичів у Москву. Однак там відразу був заарештований. Російська Федеральна служба безпеки (ФСБ) звинувачує його у шпигунстві.

Захищати Романа Сущенка, який не визнає своєї провини, взявся російський адвокат Марко Фейгін. Він добре відомий в Україні завдяки участі у справі Надії Савченко. Коментуючи суть офіційно висунутих звинувачень, досвідчений юрист сказав: «…Цей документ не додав нічого нового, і ФСБ, незважаючи на наявність держтаємниці, доведеться переконливо публіці доводити, що під цим всім є підстави. У ФСБ така можливість є, нехай вони під міжнародним тиском доводять, що журналіст Роман Сущенко займався шпигунством».

На світлині: адвокат Марко Фейгін (у центрі).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply