Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Гаага: день агресивного бруду від Росії

Автор:

|

Березень 09, 2017

|

Рубрика:

Гаага: день агресивного бруду від Росії

9 березня у Міжнародному суді ООН – останній з чотирьох днів, відведених сторонам на озвучування своїх позицій. Нагадаємо, що розглядається позов України щодо російської агресії. І за прогнозами наших представників агресивними будуть і російські адвокати. Адже за регламентом сьогодні їхня черга давати пояснення.

Інтернет-портали цитують вислови заступника міністра закордонних справ України Олени Зеркаль, яка очолює українську делегацію на суді в Гаазі. Зокрема вона сказала: «Чекаємо багато бруду – дуже агресивного і неприємного. Я думаю, рівень бруду буде набагато вищим, ніж вчора (під час першого виступу Росії в суді – ред.)». Однак, за її словами, в Міжнародному суді засідають професіонали, які розуміють, де факти, а де – припущення. «Докази – це експертизи, це аналіз, це аналітична думка якогось інституту чи фахового центру або міжнародної організації. Це можуть бути свідчення, які надаються посадовими особами або особами, які уповноважені надавати ці свідчення», – наголосила Олена Зеркаль.

Представники Росії цього дня не сказали нічого нового, окрім того, що від них доводилося чути вже не раз. На цьому, як повідомила прес-служба суду, публічні слухання завершилися і тепер суд почне свій розгляд. За прогнозом Олени Зеркаль вердикт про запровадження тимчасових заходів щодо Росії задля припинення її агресії може бути оголошений наприкінці квітня.

 

About Author

news

  • Александр

    Россия ,которая ” не признает ” Гааги, почему то взялась там отстаивать свои позиции)))

Loading...