Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 14, 2020

Футбольний матч під носом у ворога

Автор:

|

Червень 22, 2017

|

Рубрика:

Футбольний матч під носом у ворога

Про нього 22 червня розповів сайт Державної прикордонної служби України. Троє відомих українських футболістів відвідали зону АТО. Захисник національної збірної України Артем Федецький, головний тренер львівської молодіжної команди «Карпат U-19» Андрій Тлумак та колишній гравець «Карпат» Михайло Кополовець не лише побачили сповнене небезпек життя наших воїнів, а й себе показали. От і вирішили пограти у футбол, та ще й місце для цього обрали ледь не на лінії фронту.

Матч відбувався у напівзруйнованому спортзалі, що в бойових умовах носить назву позиції «Інтернат». Колишня школа знаходиться на передовій, перебуває під постійними обстрілами бойовиків, які ведуть вогонь з сусідніх териконів. Компанію професіоналам склали військовослужбовці Збройних сил України та Державної прикордонної служби. Про рахунок повідомлень нема. Як мовиться у таких випадах – перемогла дружба. А ще – патріотизм та громадянська мужність.

Хтось може вважати це схильністю до екстріму, інші не зрозуміють, для чого так ризикувати. А істина тут в іншому. Мета загалом символічної гри – ще вище підняти бойовий дух тих, що воюють за волю України у передмісті Донецька. Ті, хто любить Вітчизну – страху не знають. Ось як прокоментував матч його учасник Артем Федецький: «Ми зіграли у футбол, фактично, у Донецьку. Звичайно, не найкраще футбольне поле, але ми почуваємося в цілковитій безпеці».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply