Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 13, 2019

Французи спіймали на брехні російського пропагандиста

Автор:

|

Травень 23, 2016

|

Рубрика:

Французи спіймали на брехні російського пропагандиста

MICT_n__16-05-23__08_Франція

Скандально відомий телеведучий Дмитро Кисельов знову продемонстрував огидне обличчя облудливої московської пропаганди. У своїй програмі на телеканалі «Росія 24» він надумав продемонструвати високий рівень євроскептицизму в середовищі громадян Франції.

Але оскільки реально того рівня розшукати не вдалося, пан Кисельов його попросту вигадав. Інтерв’ю з французами справді були, тільки в російському перекладі пролунало не те, що вони казали насправді, а вигідні для Кремля тексти. Французькі журналісти переглянули програму. І навіть розшукали осіб, які говорили у російський мікрофон. Ті були обурені, почувши переклад своїх слів з російської брехні.

Однак це ще не все. Французькі журналісти не були б французами, якби не скористалися нагодою продемонструвати витонченість національного почуття гумору. На телеканалі Canal+ вийшла в ефір їдка пародія на киселівську манеру формувати програми. Ведучий спершу показав глядачам портрет російського президента Володимира Путіна і назвав його Олегом Добродєєвим, який наразі працює генеральним директором Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії. Потім визнав, що помилився, але оскільки у нього нема справжнього фото Добродеєва запропонував вважати, що Путін і є Добродєєвим, директором каналу.

І найбільш показовий факт. Журналісти французького Canal+ намагався зв’язатися з каналом «Росієя 24», однак ніхто з його працівників вступати у ромову не побажав. Може вони й мають рацію – Дмитро Кисельов прибріхує, а їм відповідати?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply