Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Французи не хочуть трудової реформи

Автор:

|

Вересень 13, 2017

|

Рубрика:

Французи не хочуть трудової реформи

Провідні інформаційні агенції світу розповідають 13 вересня про масові протести, що відбулися напередодні по усій Франції. Організатори (а це ліва профспілка «Всезагальна конфедерація праці») запевняють, що число демонстрантів становило понад 400 тисяч осіб. У поліції оголосили більш скромні дані – 223 тисячі учасників.

Лише у столиці країни на вулиці вийшли 60 тисяч людей. Як це часто стається у відомій своєю революційністю Франції, мали місце сутички маніфестантів з поліцією. Подекуди у правоохоронців кидали бруківкою та іншими предметами. У відповідь було застосовано сльозогінний газ. Є також інформація про розбиті вітрини та рекламні щити. Хоча загалом затриманих не так вже й багато – 13 людей.

Попри протести, прем’єр Франції Едуар Філіпп пообіцяв все-таки рухати трудову реформу далі. При цьому робить посилання на авторитет президента республіки Еммануеля Макрона.  Мовляв, той заявляв про цю реформу під час передвиборчої кампанії, отож більшість проголосувала за неї.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про початок у Франції масового страйку,  викликаного оголошеною 31 серпня реформою Трудового кодексу. В країні вже відбулося близько 200 маніфестацій, майже у всіх галузях оголошено чотири тисячі попереджень про страйки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply