Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 25, 2020

Французький націоналіст, що необережний у висловах

Автор:

|

Жовтень 25, 2016

|

Рубрика:

Французький націоналіст, що необережний у висловах

1025___07-2

У вівторок, 25 жовтня, Європарламент позбавив французького правоекстремістського політика Жана Марі Ле Пена депутатського імунітету. Приводом став відеозапис, оприлюднений на сайті партії «Національний фронт» позаторік влітку. І тепер 88-річного радикала звинувачують у відкритому розпалюванні расової ненависті. Хоча ймовірно, він не вловив двозначності у своєму вислові. Говорячи про відомого єврейського співака Патріка Брюеля, пан Ле Пен заявив: «Ми спечемо цілу пачку таких наступного разу». Це було сприйняте як натяк на знищення євреїв у нацистських концтаборах і спровокувало у Франції чимале обурення. Після зняття депутатського імунітету щодо Жан Марі Ле Пена може бути відкрито розслідування.

Батька нинішнього лідера «Національного фронту» Марін Ле Пен неодноразово притягували до відповідальності за його висловлювання. Сама донька відмежувалася від його скандальних фраз, назвавши їх «політичною помилкою». У 2015 році Жан-Марі Ле Пен був виключений із заснованої ним самим партії «Національний фронт». Але залишається націоналістом.

На архівній світлині 1996-го року: Жан-Марі Ле Пен (у центрі) і російський політик Володимир Жириновський (праворуч) добре порозумілися.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply