Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Французькі сенатори у прифронтовій зоні

Автор:

|

Вересень 15, 2017

|

Рубрика:

Французькі сенатори у прифронтовій зоні

Прес-центр штабу АТО 15 вересня розповідає про візит на Донбас делегації сенату Французької Республіки. Гості зустрілися з керівниками місцевих військово-цивільних адміністрацій, побували на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське», відвідали прифронтову Авдіївку. Французькі законодавці мали на меті ознайомитися з політикою безпеки і соціально-економічною ситуацією у регіоні. Ї її було досягнуто. Сенатори не приховували, що вражені побаченим і сповнені рішучості у себе на батьківщині закликати до підтримки України.

Керівник делегації Ерве Морей, який є головою сенатської групи дружби «Франція-Україна», наголосив на брифінгу, що Франція підтримує цілісність та суверенітет України, послідовно провадить політику антиросійських санкцій, хоча вони негативно позначаються на сільському господарстві країни.

А чергове зведення прес-центру штабу АТО інформує про загострення обстановки у зоні бойових дій. Минулої доби російсько-окупаційні війська 28 разів обстріляли українські позиції. При цьому неодноразово застосовували міномети. Наші підрозділи у 13 випадках відкривали вогонь у відповідь. Є скорботна звістка – загинув український військовослужбовець. Ще двох наших бійців поранено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply