Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Французька націоналістка не хоче до психіатрів

Автор:

|

Вересень 20, 2018

|

Рубрика:

Французька націоналістка не хоче до психіатрів

Лідер французької правопопулістської партії «Національне об’єднання» Марін Ле Пен написала у четвер, 20 вересня, у мережі Twitter, що відмовляється проходити психіатричну експертизу. Між тим ця процедура призначена їй французьким судом.

За судовим рішенням психіатрам належить з’ясувати, чи була Марін Ле Пен осудна, коли в грудні 2015 року викладала у Twitter кадри жорстоких вбивств, скоєних бойовиками джихадистської організації «Ісламська держава» (ІГ), а також перевірити, чи може її психічне здоров’я загрожувати громадському порядку і безпеці інших людей. Проти правої популістки порушено справу за фактом розповсюдження зображень насильницького характеру, які можуть бути доступні неповнолітнім. Закони Франції карають розповсюджувачів таких публікацій позбавленням волі на строк до трьох років та штрафом у розмірі 75 тисяч євро (понад $88 тисяч).

Марін Ле Пен перед минулими президентськими виборами у Франції зустрічалася з Володимиром Путіним. Вона неодноразово висловлювалася за скасування антиросійських санкцій, а Крим називала невід’ємною частиною Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply