Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Франція терміново скликає Раду Безпеки ООН

Автор:

|

Листопад 29, 2016

|

Рубрика:

Франція терміново скликає Раду Безпеки ООН

1129___03-1

Причина – ситуація у сирійському місті Алеппо. Про ініціативу французького міністра закордонних справ провести екстрене засідання Ради Безпеки ООН стало відомо 29 листопада. Аргументуючи свою вимогу, Жан-Марк Еро сказав: «Більш ніж будь-коли нам необхідно терміново вжити заходів для припинення військових дій і безперешкодної доставки гуманітарної допомоги».

За даними заступника Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Стівена О’Брайена, майже 16 тисяч мирних мешканців уже покинули східні райони Алеппо через запеклі бої, які розгорнулися в цій частині міста в останні дні. Сьогодні сирійські військові заявили, що їм вдалося відбити у повстанців понад третину території східної частини Алеппо. Цьому передували масовані авіаудари по позиціях джихадистів і повстанців.

За оцінками експертів, в обложеному місті залишається близько 250 тисяч осіб. Сирійські правозахисники твердять, що лікарні на сході Алеппо майже всі зруйновані, не вистачає продуктів харчування і ліків. Ця частина міста вже чотири роки перебуває під контролем противників президента Башара аль-Асада. За останній рік сирійським урядовим військам вдалося домогтися значних успіхів за рахунок підтримки російської авіації і фінансованих Іраном шиїтських ополченців.

Архівна світлина abacapress/vostock-photo

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply