Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Франсуа Олланд жорстко попередив Росію

Автор:

|

Жовтень 14, 2016

|

Рубрика:

Франсуа Олланд жорстко попередив Росію

1014___03-3

Про це українські інформаційні агенції повідомили 14 жовтня, посилаючись на книгу журналістів газети Le Monde, в якій описано їх бесіди з чинним президентом Франції. Ось найбільш показова цитата з неї: «Я думаю, інтерес Путіна полягає в тому, щоб продемонструвати прозорливість, заспокоїти гру, привласнити те, що він уже взяв (Крим) і більше там (в Україні) нічого не робити. Якщо він там ще що-небудь зробить, тоді будуть ще санкції, Україні поставлять зброю, і вона увійде в НАТО».

У коментарях, якими експерти відреагували на цю жорстку заяву Франсуа Олланда, кілька разів зустрічалося слово «ультиматум». Можливо, за формальними ознаками цей термін тут вживати не варто. Але фактично Кремль отримав чіткий перелік можливих дій Заходу за умови продовження російської агресії. Їх навіть викладено поетапно. Спочатку – нарощування санкційного тиску, далі – надання Україні сучасних видів озброєння, що суттєво збільшить втрати окупаційних військ, і нарешті – входження України в НАТО. А тоді Росія автоматично опиняється у стані військового протистояння з усім Північноатлантичним альянсом.

Образно мовлячи, французький лідер показав Володимиру Путіну жовту картку. І попередивши, ще й порадив керуватися прагматичними міркуваннями. Сам Франсуа Олланд налаштований рішуче. В оприлюдненому напередодні комюніке Єлисейського палацу сказано, що президент республіки готовий у найближчі дні взяти участь у новій зустрічі «нормандської четвірки» з тим, щоб дати вирішальний імпульс до завершення кризи на сході України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply