Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Франсуа Олланд не буде балотуватися вдруге

Автор:

|

Грудень 01, 2016

|

Рубрика:

Франсуа Олланд не буде балотуватися вдруге

1201___10-1

Ця новина блискавично облетіла світові інформаційні агенції ввечері 1 грудня. Чинний Президент Франції заявив у телезверненні до нації, що не буде висувати свою кандидатуру на наступних виборах, які відбудуться навесні 2017-го року.  Він не приховує основної причини такого рішення: «Я вже сьогодні розумію ризик, пов’язаний з можливістю недостатньої підтримки, тому я вирішив, що не буду кандидатом в президентських виборах».

Один з найвпливовіших на сьогодні європейських політиків із значним міжнародним авторитетом у себе на батьківщині безнадійно втратив популярність. Агентство Reuters повідомило про нещодавні опитування громадської думки у Франції. А вони показали, що після президентства Франсуа Олланда будь-який кандидат від Соціалістичної партії матиме сумнівні шанси перемоги на виборах. У тому числі й чинний прем’єр-міністр Мануель Вальс, який вже оголошував про намір балотуватися.

Отож, аналітики вже зараз твердять про відсутність інтриги на майбутніх виборах. Вони переконані, що до другого туру потраплять республіканець Франсуа Фійон і націоналістка Марін Ле Пен. А далі налякані перспективою радикалізму французи проголосують проти ультра-правої кандидатки. І тим самим принесуть перемогу пану Фійону, відомому як «друг Володимира Путіна».

На світлині: Франсуа Фійон і Володимир Путін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...