Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Фінал справи про інсценоване убивство

Автор:

|

Вересень 01, 2018

|

Рубрика:

Фінал справи про інсценоване убивство

Голова Служби безпеки України (СБУ) Василь Грицак в Києві у суботу, 1 вересня, повідомив, що Голосіївський районний суд Києва засудив до 4,5 років позбавлення волі Бориса Германа, обвинуваченого в організації замаху на опозиційного російського журналіста Аркадія Бабченка, який живе зараз в Україні.

Нагадаємо, що цьогоріч у травні СБУ імітувала вбивство Аркадія Бабченка, що отримало тоді широкий міжнародний резонанс. Спецслужба пояснила інсценування необхідністю розкриття терористичної мережі. Борис Герман став одним з трьох підозрюваних, які, на думку слідства, грали конкретні ролі в організації та підготовці замаху на Аркадія Бабченка, а також, як твердять, на майже п’ять десятків інших відомих журналістів і громадських діячів.

Борис Герман пішов на угоду зі слідством, повністю визнавши свою провину. Вирок вступить в силу через місяць. За словами Василя Грицака, засуджений «співпрацює зі слідством, дає дуже цікаві свідчення, які нами в подальшому будуть перевірятися і документуватися». Як стверджує слідство, Борис Герман отримував з Росії гроші і вказівки щодо підготовки вбивств, заворушень і терактів в Україні. Зокрема, вважається, що він найняв для здійснення вбивства волонтера Олексія Цимбалюка, який повідомив про ці плани спецслужбу, а зараз проходить у справі як свідок.

Світлина AFP: Борис Герман в залі суду.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply