Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Фільм «Кіборги» вийде на екрани 7 грудня

Автор:

|

Жовтень 31, 2017

|

Рубрика:

Фільм «Кіборги» вийде на екрани 7 грудня

Вони увійшли в історію держави саме як кіборги. Так назвав вдячний народ незламних борців за волю України, які героїчно захищали від ворога Донецький аеропорт, показавши усьому світові силу, що незбагненно перевищує досі відоме про людські можливості.

У вівторок, 31 жовтня, Державне агентство України з питань кіно (Держкіно) презентувало на своїй сторінці у мережі Facebook офіційний трейлер художнього фільму Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги». Кінострічка створена компанією Ідас Філм за підтримки Держкіно.

«Це історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у статусі, походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора. Заради спільної перемоги вони готові стояти до кінця!», – сказано у тексті повідомлення. А український актор та режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеїтаблаєв написав, що присвячує цю прем’єру Аміні Окуєвій, яка загинула напередодні від кулі підступного ворога.

Кінокартина «Кіборги» про захисників Донецького аеропорту є художньою, але знімається за мотивами реальних подій. Зйомки проводили у Києві та на Чернігівщині. Прем’єра фільму відбудеться 6 грудня 2017 року, до Дня Збройних сил України. А у кінотеатрах його почнуть демонструвати наступного дня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply