Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

Філіппіни приймають ювілейний саміт АСЕАН

Автор:

|

Листопад 13, 2017

|

Рубрика:

Філіппіни приймають ювілейний саміт АСЕАН

Основна його програма почалася у понеділок, 13 листопада. Асоціація держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) заснована у 1967 році. Отож організації виповнилося пів століття.

Президент США Дональд Трамп 13 листопада зустрівся у Манілі з президентом Філіппін Родріго Дутерте. Як відомо, у філіппінського лідера були напружені стосунки з Бараком Обамою. З нинішнім господарем Білого дому усе складається незрівнянно краще. Перед візитом президента США група американських депутатів, а також правозахисники закликали його на цій зустрічі обговорити жорсткі заходи, які використовуться у країні в процесі боротьбі з наркоторговцями. Від червня 2016 року, коли Родріго Дутерте вступив на посаду, під час поліцейських операцій проти наркоторгівлі було вбито близько 4000 чоловік.

Вже стався на саміті дещо кумедний епізод за участю Дональда Трампа. Він не відразу зміг правильно увійти в процедуру «азійського рукостискання», яким вітали один одного учасники на офіційній церемонії відкриття. Схрестивши на грудях руки, треба потиснути руки партнерів, що стоять праворуч і ліворуч. Втім, коли американський президент побачив, що через нього порушився ряд, він швидко виправив помилку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...