Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Філіппінський лідер погрожує спалити ООН

Автор:

|

Грудень 24, 2016

|

Рубрика:

Філіппінський лідер погрожує спалити ООН

1224___04-1

Схоже на те, що світова політика отримує стійкого порушника спокою в особі президента Філіппін Родріго Дутерте. Він вже не раз робив скандальні заяви, які викликали широкий резонанс і осуд. Не так давно, наприклад, з його уст злетіли образи на адресу американського президента Барака Обами. А 24 грудня інтернет-портали повідомили, що виникла загроза будівлі Організації об’єднаних націй. Перебуваючи з візитом на одній з військових баз півдня країни, Родріго Дутерте пригрозив «спалити ООН», якщо звідти далі лунатиме критика його методів боротьби з наркоторговцями. Між тим міжнародна спільнота дуже стурбована вбивствами без суду і слідства людей, які були звинувачені місцевою владою в причетності до наркоторгівлі.

Президент також уже не вперше зазначив, що розглядає можливість виходу Філіппін з ООН і Міжнародного кримінального суду, а також припинення дії спільних з США угод. Під час одного з недавніх виступів Родріго Дутерте розповів, що, коли він займав пост мера міста Давао, сам вбивав підозрюваних у наркоторгівлі, щоб подати приклад поліцейським.

За даними Reuters, внаслідок дій влади Філіппін у боротьбі з наркоторгівлею на території країни вбито понад 6 тис. осіб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...