Феноменальне досягнення української дзюдоїстки

|

Жовтень 03, 2018

|

Міжнародна федерація дзюдо у середу, 3 жовтня, на своєму сайті оприлюднила рейтинги кращих спортсменів, оновлені після недавнього чемпіонату світу, що відбувся у Баку. Українка Дарина Білодід очолила перелік найкращих (вагова категорія до 48 кілограмів). Зазначимо, що йдеться про рейтинг дорослих спортсменів. А Дарині ще немає вісімнадцяти.

Нагадаємо, що 20 вересня наша дзюдоїстка здобула у Баку золоту медаль чемпіонату світу. Таким чином 17- річна Дарина Білодід стала наймолодшою спортсменкою, яка вигравала титул чемпіонки світу серед дорослих.

Нова лідерка світового рейтингу народилася 10 жовтня 2000 року в Києві у спортивній родині дзюдоїстів Геннадія Білодіда та Світлани Кузнецової. Батьки і стали її тренерами. Свою першу дорослу медаль Дарина Білодід завоювала в березні 2017 року на відкритому Континентальному кубку в Празі. А вже наступного місяця у Варшаві вона стала чемпіонкою Європи, здолавши у фіналі росіянку Ірину Долгову.