Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Феєрверк під посольством Росії

Автор:

|

Вересень 17, 2016

|

Рубрика:

Феєрверк під посольством Росії

03_0917-2

Його приміщення у Києві в ніч на 17 вересня атакувала група з двох десятків осіб. Ідентифікувати нападників наразі не вдалося. Деякі засоби масової інформації називають їх «активістами радикальних рухів» або «українськими радикалами». Вони мали маски на обличчях і розгорнули під будівлею плакат з написом: «Російські свині, тут вам не раді! Сьогодні феєрверк – завтра будуть «гради»!». Після цього запалили фаєри і зробили залп із салютної установки. А на завершення запалили димову шашку, в завісі від якої розбіглися. Біля входу в посольство перебували трійко охоронців. Коли на місце події приїхали журналісти, нікого з учасників акції там вже не було. На будівлі ​​пошкоджень не помічено.

В неділю на території російського посольства готуються організувати голосування, хоча українська влада заборонила проводити тут вибори до Державної думи. Російські дипломати заявили, що виборчі дільниці неодмінно відкриють. І повідомили, що у списках виборців значиться близько 80 000 росіян. Цікаво, а російські окупанти туди включені?

About Author

news

  • кузнец

    Всех голосующих свиней снять на камеру, а потом разобраться кого куда.

  • volodimir55

    Всіх, хто прийдуть на вибори, сфотографувати і взяти на облік, адже це вороги України, кожен окремо повинен відповісти за наших загиблих людей.