Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Фантастичні фільми і реальна війна

Автор:

|

Квітень 18, 2016

|

Рубрика:

Фантастичні фільми і реальна війна

MICT_n__16-04-18__08_білорус в АТО

У Мінську розпочалося слухання кримінальної справи на громадянина Білорусі Тараса Аватарова. Він був затриманий вночі 26 листопада 2015 року. При особистому обшуку виявлені маска з прорізами для очей, два паспорти, саморобний вибуховий пристрій на основі гранати, пістолет, електронні носії, а також довідка про участь в АТО на території України від імені «Правого сектора». Ще підозрюваний мав на собі армійський бронежилет.

Підсудного звинувачують за статтями карного кодексу республіки з такими формулюваннями: «незаконний обіг зброї і боєприпасів» та «контрабанда зброї та боєприпасів». Як бачимо, слідство не вважає порушенням законів Білорусі протидію російській агресії на Донбасі. Хоча раніше в багатьох повідомленнях містилося твердження, начебто судитимуть саме за це.

Втім, найбільше журналістів зацікавило незвичне прізвище хлопця. Адже одразу напрошуються паралелі з американським фантастичним фільмом 2009 року, який так і називався – «Аватар». Як виявилося, від народження Тарас носив прізвище Поспіх, а нове взяв п’ять років тому. Пояснень з цього приводу отримати не вдалося.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply