Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Фальсифікації Кремля у справі збитого «Боїнга»

Автор:

|

Липень 16, 2016

|

Рубрика:

Фальсифікації Кремля у справі збитого «Боїнга»

Boing

У суботу, 16 липня, інформагенції України повідомили про цікавий фрагмент з оприлюдненої напередодні нової доповіді Експертно-журналістської групи Bellingcat з приводу катастрофи малайзійського «Боїнга-777» у липні 2014 року в Донбасі. Він стосується дослідницької діяльності доктора Джеффрі Льюїса, директора Програми нерозповсюдження озброєнь в Східній Азії Інституту міжнародних досліджень Міддлбері.

Вчений проаналізував різні світлини за допомогою програми Tungstene, призначеної для криміналістичної експертизи зображень. В тім числі знімки установки «Бук», яка ймовірно переміщалася контрольованою бойовиками територією, а також знімки диму, імовірно залишеного зенітною ракетою. Крім того, вивчив супутникові знімки, опубліковані міністерством оборони Росії 21 липня 2014 року. Тобто, через кілька днів після катастрофи.

У підсумку в доповіді на підставі встановлених доктором Льюїсом фактів міститься такий висновок: «Супутникові зображення, опубліковані міноборони Росії 21 липня 2014 року, зазнали значного редагування (зокрема, на зображення були вставлені установки «Бук» і хмари)».

Тепер чекаємо коментарів до доповіді з Москви.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...