Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Фактор вибухівки у Смоленській катастрофі

Автор:

|

Червень 05, 2018

|

Рубрика:

Фактор вибухівки у Смоленській катастрофі

Нова важлива подробиця трагедії польського президентського літака, стала відомою у вівторок, 5 червня. Підкомісія Міністерства оборони Польщі з розслідування Смоленської катастрофи оголосила про завершення огляду і аналізу доказів. Основна новина – на багатьох елементах корпусу польського Ту-154М, який розбився під Смоленськом у 2010 році, а також на тілі принаймні однієї жертви катастрофи виявлено сліди вибухових матеріалів. Водночас немає жодної інформації або доказів, які б свідчили про наявність вибухових речовин у ґрунті на місці падіння літака.

Нагадаємо, у середині квітня підкомітет опублікував технічний звіт щодо Смоленської катастрофи, в якому йдеться про те, що літак Ту-154М був зруйнований під час вибуху, а самі вибухи відбулися над землею.Попередній звіт розслідування катастрофи від 2011 року, який здійснила підкомісія на чолі з Єжи Міллером, визнали недійсним. Тоді підкомісія дійшла до висновку, що літак розбився, бо пішов на контрольоване зближення з землею.

Нагадаємо, що 10 квітня 2010 року поблизу Смоленська, розбився польський літак Ту-154. Загинуло 96 осіб, поміж яких було багато осіб з числа вищого керівництва держави. У тому числі – президент Лех Качинський з дружиою. Польська делегація прямувала на заходи з нагоди 70-ї річниці Катинського злочину.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply