Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 18, 2019

«Facebook» заблокував російський відеопроект

Автор:

|

Лютий 19, 2019

|

Рубрика:

«Facebook» заблокував російський відеопроект

Прес-служба найбільшої у світі соцмережі у вівторок, 19 лютого, дала коментар на поданий з цього приводу запит. Отож, сторінка англомовного відеопроекту «Russia Today» (RT) «In the Now» була заблокована, оскільки її власники не розкрили дані про свою материнську компанію.

«Люди не повинні перебувати в омані щодо того, хто стоїть за сторінками «Facebook». Зараз ми поетапно запускаємо оновлення для сторінок з великою аудиторією. Оновлення дозволить відображати інформацію про ті ключові країни, з яких управляються ці сторінки. Оскільки ця функція ще не доступна для всіх, ми звернемося до адміністраторів цих сторінок з проханням розкрити цю додаткову інформацію і приналежність до своєї материнської компанії, щоб вони могли повернутися на платформу», – сказано в офіційному коментарі.

У репортажі телекомпанії CNN повідомлялося, що «In the Now», як і сама RT, фінансується російською державою. А головний редактор RT Маргарита Симоньян заявила, що не можна вважати проблемою той факт, що «In the Now» відкрито не повідомив користувачам про своє російське фінансування.

About Author

news

Loading...