Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 18, 2019

Facebook допоможе боротися з тролями

Автор:

|

Листопад 23, 2017

|

Рубрика:

Facebook допоможе боротися з тролями

Сайт «Deutsche Welle» 23 листопада повідомив, що найбільша у світі соціальна мережа працює над створенням сайту для відстежування російської пропаганди. Новий портал Facebook покаже, чи пов’язані конкретні публікації і акаунти із так званим Агентством інтернет-досліджень з Санкт-Петербурга. Цю компанію, відому як «фабрика тролів», називали у числі тих, що впливають на громадську думку в інтересах влади Росії. Працівники Facebook Inc. характеризують її як «агента, що намагається підірвати» демократію в США.

Компанія Facebook Inc. заявила, що до кінця року створить сайт, завдяки якому користувачі зможуть визначити, чи стикалися вони в соцмережі або в сервісі Instagram c контентом, що відповідає поняттю «російська пропаганда». Також новинка дозволить встановити, чи пов’язані публікації і акаунти, що з’явилися з січня 2015 по серпень 2017 року, з Агентством інтернет-досліджень.

Раніше стало відомо, що найбільша у світі пошукова система Google буде фільтрувати російські пропагандистські матеріали. Керівництво інтернет-концерну шукає спосіб знизити ранжування, головним чином, сайтів RT і Sputnik, в збірці новин.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...