Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Євросоюз про поправки до Конституції України

Автор:

|

Вересень 07, 2018

|

Рубрика:

Євросоюз про поправки до Конституції України

Агенція «Укрінформ» у п’ятницю, 7 вересня, публікує повідомлення свого власного кореспондента про ексклюзивний коментар речника Європейського Союзу щодо намірів української влади закріпити у Конституції курс на ЄС і НАТО. Зокрема, він заявив: «Це є суверенним правом кожної країни – вносити зміни до Конституції та визначати свої стратегічні цілі».

При цьому співрозмовник нагадав – Угода про асоціацію ЄС-Україна визначає, що просування реформ та процес зближення України з європейською спільнотою сприяє поступовій економічній інтеграції та поглибленню політичної асоціації держави з Євросоюзом, що також було підтверджено на недавньому двосторонньому саміті 9 липня. «Відтак ми повною мірою зосереджені на імплементації Угоди про асоціацію ЄС-Україна, включаючи поглиблену і всеохоплюючу ЗВТ (зону вільної торгівлі – ред.), задля повного використання її можливостей на користь обох сторін», – наголосив речник.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко подав до Верховної Ради проект закону «Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)» та визначив його як невідкладний.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply