Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Євросоюз послідовний у санкціях проти Росії

Автор:

|

Вересень 02, 2016

|

Рубрика:

Євросоюз послідовний у санкціях проти Росії

09_0902-1

Верховний представник Європейського Союзу в закордонних справах та політиці безпеки Федеріка Могеріні зробила офіційну заяву, в якій пояснила позицію щодо санкцій проти Росії. Про це поінформував читачів 2 вересня російський опозиційний сайт Каспаров.Ру.

Отож, Євросоюз (ЄС) не відмовляється від вимоги послідовного виконання Мінських угод для скасування секторальних економічних санкцій проти Російської Федерації. «Ми обговорювали санкції, і я не бачу відступів від узгодженого раніше підходу про необхідність виконання Мінських угод для скасування санкцій», – сказала Федеріка Могеріні. Ця її заява важлива у першу чергу тому, що окремі європейські політики все частіше говорять про допустимість деякого пом’якшення у ставленні до Росії. Тепер можна бути певним, що у ЄС існує тверда і консолідована позиція з цього приводу за принципом: спершу виконання Мінських угод у повному обсязі, а потім – зняття санкцій.

Раніше стало відомо, що Євросоюз продовжить на півроку санкції, термін дії яких мав закінчитися 15 вересня. Вони спрямовані проти 146 громадян Росії і самопроголошених республік Сходу України, а також 37 організацій.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...