Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Європарламент засудить варварські обстріли Авдіївки

Автор:

|

Лютий 21, 2017

|

Рубрика:

Європарламент засудить варварські обстріли Авдіївки

«Мене вразили українські офіцери та солдати. Вони справжні герої, які мужньо і непохитно захищають мирне населення Авдіївки та України в цілому. Я це бачила в їхніх очах», такими словами висловила свої враження від перебування на передових позиціях українських підрозділів депутат Європейського Парламенту, німецький політик і документаліст Ребекка Гармс. Вона також оглянула прифронтову Авдіївку, об’їхала міські квартали, що зазнали найбільших руйнувань від недавніх ударів артилерії окупаційний військ. А ще – багато фотографувала, щоб поповнити докази військових злочинів супротивної сторони й передати Міжнародному трибуналу. Ребекка Гармс запевнила, що розповість про побачене у Європейському Парламенті, який неодмінно  засудить варварські обстріли Авдіївки.

Євродепутата і очолювану нею делегацію у поїздці супроводжували Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко та голова Авдіївської військово-цивільної адміністрації Павло Малихін.

Про цей візит розповів прес-центр штабу АТО у мережі Facebook. Там же 21 лютого оприлюднено зведення про поточну ситуацію у зоні бойових дій. Минулої доби ворог відкривав вогонь 74 рази. Двоє українських військовослужбовців поранено, семеро отримали травми. Терористи застосовували заборонене Мінськими угодами озброєння, здійснювали снайперські обстріли.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply