Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 18, 2020

Єврокомісія у ролі посередника

Автор:

|

Травень 25, 2018

|

Рубрика:

Єврокомісія у ролі посередника

Інтернет-видання «Deutsche Welle» у п`ятницю, 25 травня, повідомляє, що Брюссель хоче допомогти Росії і Україні укласти угоду про газовий транзит через українську територію після 2019 року. Адже Україна побоюється втратити мільярдні платежі за транзит після спорудження «Північного потоку-2».

Отож, Європейська комісія запропонувала свої посередницькі послуги в суперечці навколо будівництва нового газопроводу. Кінцевою метою є укладення детальної угоди про продовження транзиту російського газу через територію України після 2019 року, заявив заступник голови Єврокомісії Марош Шевчович у Брюсселі. 28 травня він планує обговорити з Росією можливу дату проведення переговорів.

Тим часом прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час конференції щодо ролі газотранспортної системи України в енергетичній безпеці Європи, що відбулася у Брюсселі, знову закликав зупинити проект будівництва нового газопроводу. Зокрема він заявив, що Москва використовує «новий вид зброї в гібридної війні» і намагається шантажувати Україну.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply