Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Єврокомісія погоджується з українською опозицією

Автор:

|

Квітень 21, 2016

|

Рубрика:

Єврокомісія погоджується з українською опозицією

MICT_n__16-04-21__01_генпрокурор

Хоча до Верховної Ради України внесли один по одному аж два законопроекти, що дозволяють призначати на прокурорські посади непрофесіоналів, демократична Європа має з цього приводу свою думку. Озвучив її на брифінгу Комісар Європейського Союзу з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганесс Ган. Журналісти почули дослівно таке: «Генеральний прокурор повинен бути добре обізнаним і мати юридичну освіту». До речі, сталося це у Києві після зустрічі з українським Президентом.

Цікаво, як поведеться у цій ситуації Петро Порошенко? Адже ніхто вже навіть не спростовує, що поправки до закону «Про прокуратуру» хочуть внести, як мовиться, «під Юрія Луценка». А він очолює у Верховній Раді фракцію партії Президента України і вже оголосив про свою згоду зайняти запропоновану йому прокурорську посаду

Проти таких змін законодавства категорично виступили фракції Юлії Тимошенко та Олега Ляшка, які вже оголосили себе опозицією до парламентської більшості, прямо заявляючи, що будуть голосувати проти призначення генпрокурора  за принципом кумівства.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply