Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

«Євробачення» у Києві було бездоганним

Автор:

|

Травень 15, 2017

|

Рубрика:

«Євробачення» у Києві було бездоганним

15 травня офіційний сайт Президента України повідомив про зустріч Петра Порошенка з організаторами та ведучими міжнародного музичного конкурсу «Євробачення-2017». Глава держави привітав співрозмовників з успішним проведенням дійства такими словами: «Мої щирі поздоровлення вам усім. «Євробачення-2017» було організовано на дуже високому рівні. І це є результатом дуже ефективної координації та взаємодії вашої і нашої команд».

Керівник пісенного конкурсу «Євробачення» Ян Ола Санд також відзначив надзвичайно високий рівень організації конкурсу в Києві: «Кожного року ми маємо якісь певні зауваження чи скарги: чи то транспорт, чи логістика, безпека, чи інші аспекти. Але «Євробачення» в Києві пройшло бездоганно. Ми не мали жодних проблем. З українського боку все було організовано на найвищому рівні».

Від імені Європейського Мовної Спілки (ЄМС) член її Адміністративної ради Павел Грицак привітав Петра Порошенка з бездоганною організацію конкурсу і наголосив: «І факт полягає в тому, що була зроблена чудова робота, щоб усі журналісти, конкурсанти та фанати відчули гостинність Києва і перебували в комфортних умовах. Я дякую українській владі і вам, пане Президенте, за цю значущу підтримку».

На завершення зустрічі Президент України запросив усіх присутніх відвідати фінал Ліги Чемпіонів, який відбудеться в травні 2018 року в Києві.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...