Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

«Євробачення-2017» бере офіційний старт

Автор:

|

Травень 07, 2017

|

Рубрика:

«Євробачення-2017» бере офіційний старт

Традиційно, офіційна церемонія відкриття кожного чергового міжнародного пісенного конкурсу відбувається у неділю, за шість днів до фіналу. Отож, 7 травня цю естафету прийняв Київ. Головним атрибутом дійства, теж за традицією, є червона доріжка, по якій проходять учасники конкурсу. Українська стала рекордною за довжиною – 265 метрів. А простяглася вона перед Маріїнським палацом. Наступний пункт програми: кожна делегація піднімає прапор своєї країни на даху конгресно-виставкового центру «Парковий». Його приміщення обрано для урочистої частини відкриття.

А ще 7 травня на офіційному сайті Президента України оприлюднено його Звернення з нагоди офіційного старту «Євробачення-2017». Петро Порошенко нагадав про історію конкурсу, його значимість та популярність, про перемоги українських співачок Руслани (2004 рік) та Джамали (2016 рік). А також подякував Джамалі за те, що велике європейське свято вдруге прийшло в Україну. Глава держави побажав усім нам, українцям, відчути себе народними дипломатами в ці дні, коли до Києва приїхало стільки іноземних гостей. І закликав кожного зробить так, щоб вони поверталися додому з якнайкращими враженнями про нашу Вітчизну.

«Яка б країна не виграла конкурс, він стане торжеством європейських цінностей, європейської єдності і солідарності, – наголосив Петро Порошенко і завершив Звернення бадьорим «Слава Україні! Слава Європі!»

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply