Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Євроатлантичні поправки до Конституції України

Автор:

|

Вересень 03, 2018

|

Рубрика:

Євроатлантичні поправки до Конституції України

Їх вніс до Верховної Ради Петро Порошенко. Про це у понеділок, 3 вересня, повідомила представник Президента України у парламенті Ірина Луценко, виступаючи на засіданні погоджувальної ради.

Зареєстрований проект змін до Конституції стосується інтеграції України в НАТО і Європейський союз. За словами Ірини Луценко, в разі прийняття цих поправок буде законодавчо встановлена ​​відповідальність Верховної ради, Президента і Кабінету міністрів України щодо закріплення європейського і євроатлантичного напрямків розвитку держави.

Окрім того, Петро Порошенко запропонував виключити з Конституції положення, яке передбачає використання іншими державами військових баз на території України на умовах оренди. Зрозуміло, що йдеться тут лише про одну країну – Росію. А конкретно – про перебування її Чорноморського флоту на території Кримського півострова.

Нагадаємо, що зареєструвати до початку осінньої сесії Верховної Ради законопроект про закріплення у Конституції прагнення України до Євросоюзу та НАТО Петро Порошенко пообіцяв у виступі під час святкування Дня Незалежності України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply