Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

Євген Марчук з доброю новиною про Донбас

Автор:

|

Червень 20, 2016

|

Рубрика:

Євген Марчук з доброю новиною про Донбас

MAR

Інформаційні агенції України зранку 20 червня активно цитують слова колишнього голови Служби безпеки України і секретаря Ради національної безпеки і оборони Євгена Марчука. Він зараз представляє нашу державу в безпековій підгрупі Мінського процесу.

«На останньому засіданні, –  розповів Євген Марчук, –  практично досягли домовленостей відведення по лінії фронту». Йдеться наразі про кілька ділянок, які наразі не названо. Але за погодженою схемою учасники бойових дій повинні відійти від лінії фронту в тил на 1,5 –  2 кілометри. Тоді вони просто не бачитимуть протилежної сторони і це допоможе уникнути різноманітних провокацій. Зрозуміло, що відійдуть і снайпери.

Є надія, що цього разу таки вдасться реально здійснити відведення. Бо домовленості досягнуто не лише в робочих групах. Попередні напрацювання винесли на остаточне затвердження у Тристоронню контактну групу. Євген Марчук назвав кілька прізвищ учасників цього засідання – Пушилін, Дейнего, Зурабов, Гризлов, Сайдік. Тепер залишилося технологічно реалізувати досягнуту домовленість.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...