Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 14, 2019

Євген Марчук про Росію, Донбас і Європу

Автор:

|

Травень 10, 2016

|

Рубрика:

Євген Марчук про Росію, Донбас і Європу

Відомий український державний діяч, колишній Прем’єр-міністр і перший голова Служби безпеки дав ексклюзивне інтерв’ю газеті «День». Як генерал армії з більш як тридцятирічним досвідом роботи у розвідці та контррозвідці, Євген Марчук дивиться на російську агресію в Україні під професійним кутом зору. Пропонуємо читачам кілька цитат з його відповідей.

«Від самого початку було зрозуміло, що «нормандський» формат (Україна, Німеччина, Франція і Росія), який призвів до Мінських домовленостей, був більше вигідним Росії, ніж Україні».

«Німеччина і Франція – це давні політичні та економічні партнери Росії. У цих країнах є могутнє російське лобі».

«У нас на очах практично завершується формування на сході України того, що називається замороженим конфліктом. Тільки він у нас буде не заморожений, а «зажарений». Це буде найгарячіший і тривалий конфлікт в Європі – найнебезпечніша стратегічна загроза для майбутнього України».

«Росія на сьогодні практично завершує формувати на окупованій українській території Донбасу і в своєму прикордонні величезне військове з’єднання, яке по своїй структурі свідчить, що воно може бути використано для наступальних операцій. За деякими даними, там зараз танків більше, ніж в Німеччині і Великобританії».

About Author

news

  • леонид

    ЄВРОПА -як завжди- боязлива та недалекоглядна:знадайта як вона мовчтки дивилась на анексію Австрії фашистською Німеччиною, захват німців Судетів, пакт Ріббетропа-Молотова…НІЧОГО З ТОГО ЧАСУ НЕ ПОМІНЯЛОСЬ. Захватила Раша частину Грузії – зійшло, окупувала Крим та частину сходу України – аби тільки їх не зачіпали… Думається – має Європа своє отримати за поступки Раші – мало не покажеться.