Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 16, 2019

Євген Червоненко побажав країні горіти у вогні

Автор:

|

Грудень 21, 2016

|

Рубрика:

Євген Червоненко побажав країні горіти у вогні

1221___07-1

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі був порушником спокою не лише працюючи на посаді голови Одеської обласної державної адміністрації. Він опосередковано створив клопоти навіть після відставки. Адже звідкись виникла ідея заповнити вакансію шляхом конкурсу. Серед претендентів виявилося кілька несподіваних і навіть епатажний осіб. Отож, без скандалу не обійшлося.

Колись Євген Червоненко входив до числа найбільш відомих в Україні політиків. Він буквально не відходив від Віктора Ющенка під час виборчої кампанії 2004 року. І став одним з головних бенефіціантів, коли той став Президентом. Отримав посаду міністра транспорту, а згодом – Запорізького губернатора. Але прийшов інший президент і Євген Червоненко надовго щез з телеекрану. Аж ось з’явився знову після своєї поразки у конкурсі на право стати очільником Одеської області. Дізнавшись про невдачу, він промовив, покидаючи засідання комісії: «Хай ця країна горить у вогні. Я ще зароблю, якщо я їй непотрібен».  Про це 21 грудня розповіла «Українська правда».

Можна пояснити таку різкість роздратуванням, враженим самолюбством, нервовим станом… Але навіть за усіх цих обставин разом узятих треба добирати інші слова, коли схід України справді у вогні.

А переможцем конкурсу став директор держпідприємства «Поліграфічний комбінат “Україна”» Максим Степанов.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...