Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

З росіянами – у стадії розлучення

Автор:

|

Вересень 07, 2016

|

Рубрика:

З росіянами – у стадії розлучення

05_0907-1

До кінця 2016 року Державне підприємство (ДП)«Антонов» має намір згорнути всі спільні проекти з російською транспортною компанією «Волга-Дніпро», яка експлуатувала, в тому числі, літаки Ан-124 «Руслан». Про це розповів 7 вересня на прес-конференції президент ДП «Антонов» Олександр Коцюба. «Ми перебуваємо зараз, я б так сказав, у стадії розлучення, – сказав він і наголосив, – будемо самостійно працювати на ринку».

Що ж стосується інформації про те, що начебто продано у Китай гордість українського літакобудування найпотужніший у світі крилатий гігант «Мрія», то журналісти почули таке: «Всі розуміють, в якому агресивному інформаційному середовищі ми зараз перебуваємо, зважаючи на конфлікт з РФ. Ми це відчули на прикладі недавнього підписання угоди з Китаєм щодо проекту Ан-225. Тобто, тільки відбувається подія і відразу йде інформаційне вкидання, чітко спрямоване на найболючішу точку, що все тут розпродується. В тій інформації, яку подали інформаційні ресурси з російською реєстрацією, нема правди». Ну, якщо так, то тим більше треба з ними розлучитися!

About Author

news

 • д 38

  Глупое решение.Это приведет к краху предприятия которое и так держится на волоске.Своего за 25 лет ничего не разработали,а выпускают на советском заводе советские разработки.

  • Nestor Махно

   Як у вас кажуть, – Мацква нє сразу строілась… Крім Росії є другі, відповідальні і адекватні партнери, з якими треба налагоджувати ділові стосунки і співпрацю, так, що савєцкоє залиште вже собі 🙂

  • Жора Бездомный

   Ну, в бизнесе пустых мест не бывает – конкуренты заполняют образовавшуюся пустоту как вода. А что касается РФ, так было бы о чем жалеть – если судить по горемычному SJ-100, ничего хорошего от партнерства со страной, не способной в течение 10 лет вывести на рынок перспективный вроде бы самолет, ожидать не стоит.