Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

В Україні конфіскували футбольний клуб

Автор:

|

Жовтень 03, 2017

|

Рубрика:

В Україні конфіскували футбольний клуб

Йдеться про харківський «Металіст». Команду, яка ще донедавна була однією з найсильніших у чемпіонаті країни, передано у власність держави – повідомив на брифінгу у Харкові генеральний прокурор України Юрій Луценко. Він висловив кілька версій подальшої долі клубу: «Можливий варіант передачі в муніципальне управління, можливий конкурс для інвесторів, можливі інші варіанти». Але додав, що це вже знаходяться поза його компетенцією.  Головне – що «Металіст» повертається до харків’ян.

Про цей клуб, що є одним з найстаріших в Україні, нині пишуть у минулому часі. Засновний у 1925 році при Харківському паровозобудівному заводі. Був віце-чемпіоном України і шість разів бронзовий призером, у сезоні 2011/12 дійшов до чвертьфіналу Ліги Європи. Влітку 2016 року позбавлений професіонального статусу через неспроможність власника Сергія Курченка продовжувати фінансування. Втім, той був зайнятий іншими проблемами.

Сергій Курченко, якому належить Східно-Європейська паливно-енергетична компанія» (СЄПЕК), був у числі наближених до екс-президента Віктора Януковича олігархів. Отож, утік з країни після зміни влади у 2014 році. Українські правоохоронці оголосили його у міжнародний розшук.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply