Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Цинічне дійство у Ростові-на-Дону

Автор:

|

Жовтень 16, 2017

|

Рубрика:

Цинічне дійство у Ростові-на-Дону

У понеділок, 16 жовтня, українські та закордонні інтернет-видання повідомили про відкриття у цьому російському місті такої собі скульптурної композиції, щодо назви якої нема одностайної думки. Ініціатори цинічної та зухвалої затії твердили, що відкривають пам’ятник «героям Донбасу», а об’єктивні журналісти писали про пам’ятник окупантам.

Втім, спершу в готелі «Дон-Плаза» у центрі Ростова-на-Дону відбувся III з’їзд так званого «Союзу добровольців Донбасу». На стіні висіли великі портрети Володимира Путіна і Дмитра Медведєва. Вочевидь, таким чином продемонстровано, хто ж є головними організаторами і натхненниками кровопролиття на Донбасі, а також хто буде відповідати колись за це перед міжнародним трибуналом.

І щоб уже ні в кого не виникало сумнівів стосовно підтримки Кремлем бандформувань, що чинять злочини на Донбасі, відкриття пам’ятника несподівано відвідав помічник чинного президента Росії Владислав Сурков. Той самий, що неофіційно курує в адміністрації Володимира Путіна питання збройного конфлікту на сході України. Той самий, що вже провів на цю тему дві зустрічі з американським переговірником Куртом Волкером.

Коли кореспондент Російської служби ВВС запитав у Владислава Суркова, що той думає про майбутнє Донбасу, кремлівський клерк лише посміхнувся і пішов, не відповівши. Віримо, що відповідати доведеться на суді.

Світлина: перший ліворуч – Владислав Сурков.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply