Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 27, 2020

Розпочався процес відведення військ

Автор:

|

Жовтень 07, 2016

|

Рубрика:

Розпочався процес відведення військ

01_1007-1

Це сталося 7 жовтня на ділянці фронту Богданівка-Петрівське. Чи не першим добру звістку повідомив через мережу Facebook голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Нагадаємо, місцеве населення з тривогою ставиться до того, що українські солдати відійдуть. Є побоювання – а чи не зайдуть на вивільнену територію бойовики? Тому наведемо фрагмент посту Павла Жебрівського: «Згідно з домовленостями, до неділі війська мають бути відведені на один кілометр з одного та іншого боку. Хочу заспокоїти мешканців Донецької області – нічого страшного не відбувається. Ця територія і надалі залишається під контролем української влади, під спостереженням наших розвідників, та під наглядом ОБСЄ. В разі порушення агресором домовленості, максимум за 10 хвилин наше військо у повній бойовій готовності займе попередні позиції і візьме під контроль усю цю територію».

А тим часом бойові дії тривають. Із зведення прес-центру штабу АТО станом на 7 жовтня дізнаємося, що минулої доби контрольовані російською владою бандформування

30 разів відкривали вогонь по українських позиціях. При цьому озивалися не лише кулемети, гранатомети та стрілецька зброя. Терористи застосовували міномети калібру 120 та 82 міліметрів під Широкиним. З артилерії калібру 122 міліметри та 82-міліметрових мінометів окупанти обстріляли Авдіївку. Як ніколи багато виявлено ворожих снайперів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply