Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Південно-Донбаський водогін відновлено

Автор:

|

Вересень 25, 2018

|

Рубрика:

Південно-Донбаський водогін відновлено

Про успішне завершення робіт на ньому повідомляє у вівторок, 25 вересня, Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК). Пошкодження водогону були завдані обстрілами російсько-терористичних військ. Ремонтникам довелося ліквідовувати чотири прориви. Відтак відновлено водопостачання Авдіївки та ще шести прифронтових населених пунктів.

За сприяння українських військових розпочато також черговий етап робіт на греблях шламонакопичувачів Торецького фенольного заводу. Він розташований у безпосередній близькості до лінії зіткнення. Внаслідок ворожих артобстрілів виникла небезпека прориву греблі, що загрожує отруєнням головного джерела водопостачання регіону – річки Сіверський Донець.

З оприлюдненого того ж дня зведення прес-центру Операції Об’єднаних Сил (ООС) дізнаємося, що минулої доби окупанти 27 разів відкривали прицільний вогонь по наших позиціях. Заборонене Мінськими угодами озброєння вони застосовували двічі. На щастя, обійшлося без втрат у лавах українців.

За даними нашої розвідки, учора убито одного бойовика, а ще чотирьох поранено.

Вночі поточної  доби сепаратисти двічі відкривали вогонь з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Сталося це на Маріупольському напрямку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply