Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Пам’ятників Фіделю Кастро не буде!

Автор:

|

Грудень 28, 2016

|

Рубрика:

Пам’ятників Фіделю Кастро не буде!

1228___10-1

28 грудня стало відомо, що на Кубі прийнято дуже незвичний як на комуністичну державу закон. Національна асамблея народної влади (так у цій країні називається парламент) прийняла закон, який забороняє увічнювати ім’я покійного лідера кубинської революції Фіделя Кастро. Це рішення було прийняте на виконання його останньої волі.

Отож, не можна називати установи, площі, парки, вулиці та інші громадські місця ім’ям Фіделя Кастро. Забороняється використовувати його образ при спорудженні пам’ятників. Під заборону також потрапляють найменування нагород, почесних титулів або заслуг. Однак вона не поширюється на літературу, музику, живопис і кіно. Єдиний виняток – ім’я Фіделя Кастро дозволено використовувати у назвах організацій, що будуть утворені з метою вивчення і поширення його ідеології.

Нагадаємо, всесвітньовідомий кубинський революціонер, ставлення до якого у світі є вельми неоднозначним, помер 26 листопада на 91-му році життя. Він керував країною протягом 47 років. Через поганий стан здоров’я Фідель Кастро офіційно передав владу своєму братові у 2008-му. В останні роки Кастро рідко з’являвся на публіці, хоча продовжував писати статті.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...