Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Китайці попросилися у Чорнобильську зону

Автор:

|

Листопад 21, 2016

|

Рубрика:

Китайці попросилися у Чорнобильську зону

1121___04-2

Агенція Рейтер повідомила 21 листопада, що дві китайські компанії планують побудувати сонячну електростанцію в зоні відчуження навколо Чорнобильської АЕС. Тобто – на території, що після аварії в 1986 році закрита для вільного доступу через радіаційне зараження.

GCL System Integration Technology (GCL-SI), дочірня компанія GCL Group, повідомила, що має намір реалізувати проект в Україні спільно з China National Complete Engineering Corp (CCEC). Почати будівництво сподіваються вже наступного року. І при цьому обіцяють значні соціальні та економічні вигоди, у міру того як буде відновлюватися колись постраждалий регіон за допомогою екологічно чистих і поновлюваних джерел енергії. Планова потужність електростанції – один гігават.

Деталі (кошторис будівництва, точна його адреса) наразі не розголошуються. Однак відомо, що фахівці вже проінспектували передбачуваний будівельний майданчик. Китай є найбільшим у світі виробником сонячної енергії. Торік на цю країну припадало 72 відсотки усього світового виробництва обладнання для сонячних електростанцій.

1121___04-3

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply