Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

ЄС змушений судися з трьома державами

Автор:

|

Грудень 07, 2017

|

Рубрика:

ЄС змушений судися з трьома державами

У четвер, 7 грудня, Європейська комісія подала позов до суду Євросоюзу (ЄС) проти Угорщини, Чехії та Польщі. Ці країни відмовляються виконувати правила перерозподілу біженців, затверджені у 2015 році.

Комісар ЄС з питань внутрішніх справ і питань міграції Дімітріс Аврамопулос на засіданні Єврокомісії у Брюсселі наголосив: «Я довго намагався переконати ці країни ЄС, щоб вони виявили хоч трохи солідарності. Шкода, але мені так і не вдалося цього зробити. На мій жаль, доводиться зробити наступний крок».

Через недостатню участь у перерозподілі біженців у червні було почато штрафну процедуру щодо Угорщини, Польщі та Чехії. Оскільки ці заходи не привели до бажаного результату, Єврокомісії довелося звернутися зі скаргою до суду ЄС. Європейський суд вправі піддати порушників грошовим штрафам і зобов’язати ці держави виконати вимоги Брюсселя.

У 2015 році було затверджено правила перерозподілу між європейськими країнами приблизно 120 тисяч біженців. Це мало б розвантажити Грецію та Італію від міграційного потоку, що йшов через Середземне море. Однак Чехія, Польща та Угорщина, порушили свої юридичні зобов’язання перед ЄС і не вдалися до очікуваних від них дій.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply