Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Mar. 21, 2019

Єреван: опозиція вдалася до радикальних дій

Автор:

|

Липень 17, 2016

|

Рубрика:

Єреван: опозиція вдалася до радикальних дій

ER

Ще не зачищено усі наслідки спроби державного перевороту в Туреччині, як вже привернула до себе увагу внутрішніми проблемами сусідня Вірменія. 17 липня у столиці держави група озброєних осіб захопила поліцейську дільницю і взяла у заручники сімох людей. Служба національної безпеки (СНБ) Вірменії оголосила про загибель одного поліцейського, двоє отримали поранення. Ще двох вдалося врятувати внаслідок успішної операції, здійсненої бійцями спеціального призначення. В офіційному повідомленні чомусь наполегливо наголошують, що інцидент не можна кваліфікувати як початок збройного повстання. І це насторожує. Адже опозиційне угруповання вже розповсюдила заяву про «намір змінити обстановку в Вірменії».

Наразі за участю очільника СНБ Вірменії Володимира Гаспаряна ведуться переговори з нападниками. Ті висунули вимоги про звільнення політичних в’язнів, у першу чергу –  Жирайра Сефіляна, який був затриманий 20 червня за звинуваченням в організації збройного заколоту.

У прес-службі поліції повідомили, що до захопленої будівлі стягнуто війська, мешканців сусідніх будинків евакуювали. Поліція Вірменії вестиме переговори з групою, яка захопила будівлю, доки не втратить надію на мирний фінал. DW твердить, що будівлю захопили «колишні учасники карабаської війни і група молодих активістів». Процес захоплення описують так: вантажівка «КамАЗ», у кузові якої перебувало десятка три озброєних осіб, протаранила ворота, після чого зав’язалася перестрілка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...